Avatud uste päev!

Kuulmispuudega õpilaste osakond:
9.15-10.00 1.a eesti keel, õp Tiia Ojamets  
9.15-10.00 3.a eesti keel, õp Reet Ristjan  
9.15-10.00 5.-6.a loodusõpetus, õp Margit Sokk    
9.15 – 10.00 7.a ajalugu, õp Kristiina Vaikmets  
9.15 – 10.00 7. TÕK tööõpe, õp Vytautas Daugintis-Ristjan  
9.15 – 10.00 7. LÕK tööõpetus, õp Katrin Heinla  
9.15.- 10.00 8.- 11.a eesti keel, õp Raili Loit  
VAHETUND
10.10-10.55 1.a matemaatika, õp Tiia Ojamets  
10.10-10.55 5.- 6.a matemaatika, õp Evi Vospert  
10.10-10.55 7.a inimeseõpetus, õp Kristiina Vaikmets  
10.10-10.55 9.-11.a loodusõpetus, õp Marek Kõllo  
VAHETUND
11.20-12.05 3.a matemaatika, õp Reet Ristjan  
11.20-12.05 5.- 6.a matemaatika, õp Evi Vospert  
11.20-12.05 7.-8.a viipekeel, õp Merike Mändsoo  
11.20-12.05 7. LÕK-TÕK matemaatika, õp Aire Murd  
Kõnepuudega õpilaste osakond:
9.15-10.00 1.c eesti keel, õp Triinu Tamm  
9.15-10.00 2.c eesti keel, õp Kerli Tammsalu  
9.15-10.00 3.c eesti keel, õp Liina Urb  
9.15-10.00 5.c eesti keel, õp Grethel Rüütsalu  
VAHETUND
10.10-10.55 2.c loodusõpetus, õp Kerli Tammsalu  
10.10-10.55 3.c eesti keel, õp Liina Urb  
10.10-10.55 4.c eesti keel, õp Jäppe Johanson  
10.10-10.55 6.c kirjandus, õp Grethel Rüütsalu  
10.10-10.55 7.c matemaatika, õp Kersti Karu  
VAHETUND
11.20-12.05 3.c inglise keel, õp Silja Pajur  
11.20-12.05 4.c matemaatika, õp Kersti Karu  
11.20-12.05 5.c kunstiõpetus, õp Jäppe Johanson  

Nägemispuudega õpilaste osakond:

9.15-10.00Tööõpeliitklass II kooliaste (TÕK)Silva Lips
9.15-10.00Matemaatikaliitklass III kooliaste (TÕK)Eha Kattai 
9.15 – 10.00Matemaatikaliitklass II kooliaste (LÕK, TÕK)Liina Urla  
VAHETUND
10.10-10.55Muusikaliitklass II kooliaste (LÕK, TÕK)Ene Järvik 
10.10-10.55Tööõpeliitklass II kooliaste (TÕK)Silva Lips
10.10-10.55Eesti keelindividuaalne õpe (RÕK, 3. kl)Kristiina Meresaar 
10.10-10.55Matemaatikaliitklass II kooliaste (RÕK, LÕK)Kairi Ilmets 
VAHETUND
11.20-12.05Elu-ja toimetulekuõpeliitklass II kooliaste (TÕK)Kirsti Heinaste
11.20-12.05Rütmikaliitklass III kooliaste (TÕK)Ene Järvik
11.20-12.05Kehaline kasvatusindividuaalne õpe (RÕK, 3.kl)Sirje Seiger

Logopeedid ja eripedagoog :

Logopeed Kristiina Jasmiin Rebane

9.15 käte- ja näo logopeediline massaaž kuulmislangusega lasteaialapsega – GRUPP ON TÄIS!

11.20 kõnehingamise arendamine, suu- ja ninahingamise diferentseerimine, IC klassi õpilane (varuvariant VC klassi õpilane).

Tunnid kestavad 30 minutit, millele järgneb 15 minutit vestlust.

Logopeed Annika Tammik:  

9.15 kõneõpetuse tund 3C klassi õpilasega.

10.10 logopeedi tund 5aastase väga raske kuulmislangusega  lasteaialapsega                                                                           

Tunnid kestavad 30 minutit

Eripedagoog Triinu Tamm: 11.20 õpiabi grupitund 4.c klassi kõneerivajadusega õpilastega

Lasteaed – kell 9.00 (palume kohal olla 15 min.varem – kell 8.45) avatud tegevust teevad :

  • ​Tibutuba
  • ​Oravakesed
  • Mürakarud
  • Sipsikud
  • Rõõmutuba
  • Linnupojad (registreerida saab max 2 inimest)
EstoniaUSA