48. Balti Kuulmispuudega Koolinoorte Spartakiaad

Tänavu 20.-22. aprillil Tartus peeti traditsiooniline Balti Kuulmispuudega Koolinoorte Spartakiaad. Võistluste raames osalesid koolinoored korvpallis, lauatennises, kabes, males ja ujumises. Spartakiaadil osales ligi 100 õpilast Balti riikidest. Lauatennises ja males oli Eesti esindus taas parim, noormeeste ja neidude korvpallis Leedu järel teine, kabes teisel kohal ja ujumises kolmandal kohal. Sandra Heinlaid tuli ujumises 50m kroolis esikohale ja 100m kroolis teisele kohale. Rinat Raisp ja Camilla Kurg said male võistkondlikus arvestuses esikoha. Carl-Caspar Saavik tuli lauatennises individuaalselt esikohale ja Roza Petrova kolmandale kohale. Täpsemad tulemused on kooli spordistendil.

Järgmisel aastal toimub 49. Balti Kuulmispuudega Koolinoorte Spartakiaad Lätis Valmieras.

Lisaks mõned pildid….