49. Balti kuulmispuudega koolinoorte spartakiaad

22.-24. märtsil peeti Riias traditsiooniline Balti kuulmispuudega koolinoorte spartakiaad. Koolinoored võistlesid korvpallis, lauatennises, kabes, males ja ujumises. Spartakiaadil osales ligi 100 õpilast Balti riikidest. Males ja kabes oli Eesti esindus parim, neidude ja noormeeste korvpallis Leedu järel teisel kohal, ujumises ja lauatennises kolmandal kohal. Silmapaistvalt esines meie kooli õpilane Sandra Heinlaid, kes saavutas ujumises 50 m vabalt teise koha ja 50 m selili kolmanda koha. Sergei Formaljov tuli lauatennise üksikmängus kolmandale kohale. Mitmekülgne õppursportlane Rinat Raisp võitis võistkondlikult ja individuaalselt males esikoha. Simon Teiss ja Silja Liis Öpik saavutasid võistkondlikult kabes esikoha. Silja Liis Öpik, Ilona Reinsare ja Simon Teiss said vastavalt neidude ja noormeeste korvpallis teise koha. Järgmisel aastal toimub 50. Balti kuulmispuudega koolinoorte spartakiaad Leedus.