Arte Gümnaasiumi kontsert Heleni Koolis

7.veebruaril tulid meile külla Arte Gümnaasiumi õpilased, et teha väike kontsert.

Eestvedaja oli sama kooli õpilane Anna – Maria Paomees, kelle praktilise lõputöö osana oligi kontserdi korraldamine.

Meile esinesid Maria Annabel Vainumäe, keda saatis kitarril Martin Liiskma ja Getlyn Meite, keda saatis Karl Teresk.

Esitusele tulid nii tuttavad kui ka mõned tundmatud laulud. Peab kohe mainima, et lauljate tase oli väga kõrge ja ei jäädud kuidagi alla tuntud poplauljatele.

Meie kooli õpilased kuulasid suure kaasaelamisega. Laule tõlkis meie viipekeele tõlk Marite, nii said osa ka kuulmispuudega õpilased ja õpetajad.

Tagasiside oli väga hea, sest tore on ju, kui saad osa teise kooli õpilaste tegemistest.

Küsitluse käigus selgus , et meeldis nii madalahäälne ja vahva kaabuga Maria Annabel, kui ka heledapäine ja heledahäälne Getlyn. Mõlemad kitarripoisid olid aga poiste lemmikud. Täname kontserdi eest ja ootame uuesti külla!