Arvutivaba päev Heleni Kooli koduõppes

Arvutivaba päev Heleni Kooli koduõppes.

Esimesed päevad koduõpet on toonud palju uusi avastusi ja väljakutseid, aga kindlasti väga palju tööd arvutitega nii õpetajatele, õpilastele kui lapsevanematele. Pisikeste tõrgete kiuste meie kooli koduõpe toimib, sest kõik panustavad maksimaalselt. Tasapisi korrigeerime ülesannete mahtu, infovahetust ja õpikeskkondade kasutamist, et kõik sujuks ikka paremini ja paremini.

Selleks, et jätkuks jõudu sama energiaga jätkata teeme kõik koduõppe perioodi reeded arvutivabaks.

Reede on nüüdsest värskes õhus viibimise, liikumise ja lõimimise päev. Õppida tuleb ikka, aga ilma arvutita, päris asjadega nagu paber, pliiats ja kõik see mis meid ümbritseb.

Oma reedesed ülesanded leiavad õpilased neljapäeval eKoolist või nädalakavast.

Kuna mõned tublid õpetajad on selle nädala reedesed tegevused juba ära planeerinud ning vanematega läbi rääkinud, siis on reedel, 20.02.2020, veel mõnel klassil arvuteid vaja. Edaspidi on koduõppe reeded ka nende klasside jaoks arvutivabad.

Ülesanded õpetajatele ja koolimeeskonnale: 20.03.2020 foto või lühifilm „Mina ja kasepuu“; 27.03.2020 foto või lühifilm „Kevade keskel“. Kui koduõpe jätkub, saate uued ülesanded jooksvalt. Kes tahab, saab oma ülesvõtteid jagada grupis, aga kindlasti saad neid näidata siis, kui meid kooli tagasi lubatakse. :)

Ikka tervelt ja tublilt edasi!

Õppealajuhataja Klaarika