BARUTO käis külas

Täna käis meie koolis külas Baruto ehk Kaido Höövelson, kes rääkis projektist “Maša ja Karu”, mis on algatatud Riigikogu kiusamisvaba kooli toetusrühma poolt. Kohtumine oli väga põnev ning lisaks kiusamist ennetavale vestlusele said õpilased palju uusi teadmisi Jaapanist, kus Baruto oli edukas sumomaadleja ning saatejuht. Õpilased olid tublid küsijad ning usun, et selline tund aega kestnud kohtumine andis väga paljudele kuulajatele eluks ning eesmärkide püstitamiseks uut motivatsiooni. Aitäh Barutole ja Riigikogu kiusamisvaba kooli toetusrühmale! Projekti peamine eesmärk on anda lastele mõista, et edukad inimesed võivad samuti olla kiusamise ohvriteks. Ei tasu selle probleemiga üksinda jääda, mõistlik on abi otsida. Tallinna Heleni Kool osaleb KiVa programmis.