Direktori kohtumine Evelyn Glenniega

Heleni kooli direktor kohtus Evelyn Glenniega, kes on hetkel Eestis kontserte andmas. Direktor tutvustas kooli ja lasteaeda ning tööd erivajadustega lastega. Arutati võimalikku koostööd Inglismaa ja Šotimaa sarnaste koolidega ning hariduse andmist kurtidele tema kodumaal.

Evelyn Glennie on legendaarne löökpillimängija, 20. sajandi esimene soolokarjääriga löökpillivirtuoos. Talle on omistatud üle 100 autasu, nende seas kaks Grammyt ja Polar Music Prize. Ta on esinenud olümpiamängude avamisel (2012), musitseerinud koos kuulsaimate orkestrite ja dirigentidega, ansamblipartneritega Björkist Fred Frithini, andnud välja üle 30 CD-plaadi. „See, et kaotasin kuulmise, tegi mind paremaks kuulajaks,“ on ta ise öelnud oma fenomenaalse võime ja missiooni kohta.