Gustav Adolfi Gümnaasiumi 10. klassi heategevuspäev Tallinna Heleni Koolis

2.juunil viisid külalisõpetajad Gustav Adolfi Gümnaasiumi 10. klassist Tallinna Heleni Kooli lasteaias, A- ja C-osakonnas läbi nutitunde, et arendada õpilaste digipädevust ja loovust. Külalisõpetajad andsid edasi ka oma ainealaseid teadmisi: lasteaias putukate, 1.c klassis kella tundmise ning 2.c klassis viljade, puude ja põõsaste teemal. Digivahenditest kasutati lasteaias ja 1.c klassis Bee-Bot roboteid, 2.c klassis tahvelarvuteid ning 3.-4.c ja A-osakonnas sülearvutiteid, kus õpilased lõid veebipõhise modelleerimisprogrammi TinkerCad abil mudeleid 3D printimise tarvis.

Põhjalikult ettevalmistatud ja põnev tund noorte õpetajatega muutis õpilaste päeva meeldejäävaks. Heategevuspäeva kavandamise ning õpilastele viktoriinis ja ülesannetes osalemise eest auhindade väljapanemise osas oli abiks LC Tallinn Kristiine.

Piltidega saate tuvuda siin.