Kunstnik Helina Tilk külastas Tallinna Heleni Kooli ja tegi nägemispuudega lastega kunstitunni teemal „Talv“

Keraamik ja kunstnik Helina Tilk otsustas toetada oma kiirete tegemiste vahel Tallinna Heleni Kooli õpilaste osalemist erinevate kunstitehnikatega õppetundides. Täna jätkus sügisel alanud kunstiteemaline sari teemaga “Talv”.

Tänaseks teemaks oli nägemispuudega õpilastel käsitsi papp-paberile kanda kipsiga segatud värve vastavalt nende tunnetusele ja tuginedes põgusale õpetaja suunamisele.

Lisaks värvidele andis inspiratsiooni talv mandariinide koorimisel tekkiva lõhnaga. Samuti olid kasutusel piparkoogid ja muud põnevad kaunistusvahendid.

Valminud tööd on väga huvitavad ning kenad ja leiavad koha Heleni Koolis näitusel.

Koostöö Helina Tilgaga jätkub ning järgmine teema on „Kevad“ ja lõpuks „Suvi“.

Suur-suur aitäh Helina Tilk!