Öölasteaed

28. mai oli kooliminejatele Sipsikute ja Põnnitoa rühmast veidi teistmoodi: kui muidu tulevad lastele emad-isad õhtul ikka järgi ja viivad lapsed koju, siis sel teisipäeval nad seda ei teinud. Lapsed jäid õpetajatega ööseks lasteaeda. Öölasteaed algas sellega, et Sipsikud käisid poes ja hankisid ühise õhtusöögi. Üheskoos pakiti seejärel hea ja parem moonakottidesse ja mindi, nagu juba traditsiooniks saanud, Stroomi parkmetsa grillima.  Iga laps ajas vardasse endale meelepärases järjekorras lihapalle ja viinereid. Kes jaksas oodata, sai sütelt kuldpruunid viinerid, kõrvale haugati maitsvat salatit ja peale rüübati kodust morssi. Grillilt ei puudunud ka vahukommid! Jõudnud tagasi koolimajja, vahetati kibekiirelt riided- algas videodisko vibrosaalis. Pärast 45 minutit kestnud intensiivset tantsumaratoni laste lemmikhittide saatel kasutasime koolimaja kõige salapärasemaid koridore ja treppe, et kontrollida, kas kõik kooliõpetajad on kodudes või teeb mõni endiselt tööd- pärast koputusi ja tähelepanelikku kuulatamist selgus, et oleme majas küll ainsad! Lõpuks käisime taskulampidega veel keldris, et vaadata, kas Alar  remonti teeb…. ei teinud!. Ise ehitasid lapsed endale rühmaruumi laagri- magati madratsitel põrandal. Lapsed olid rõõmsad ja õhtut saatis ootusärevus ja põnevus- keegi ei olnud kurb ega igatsenud koju, esimesed ärkajad olid valmis mängu alustama juba kell 6 hommikul!