Parimad õpetajad käisid parimatel šokolaadimeistritel külas

Tallinna Heleni Kooli parimatele õpetajatele toimus täna Šokolaadi Meistrite Õppetuba. Ja tulemused olid vapustavad, nagu te fotodelt näha võite!  Selline meistriklass toimus esimest korda ja seda viis läbi Maailma ja loomulikult Eesti üks parimaid šokolaadi ja maiustuste valmistamise meistreid – Vello Koosma – OÜ Karamelle omanik ja Tallinna Heleni Kooli pikaaegne toetaja. Meistri kõrval oli abiks tema poeg Kristjan Koosma. Hea oli näha, et parimad õpetajad on mitmekülgsed ja osavad ning valmis ka maiustuste maailmas võrratuid tooteid valmistama. Aitäh Vello ja Kristjan ning Karamelle Šokolaadiköök!

“Suur aitäh meeldejääva tunnustuse eest! Emotsioonid on laes (ilmselt ka tänu võimsale suhkrulaksule:). Šokolaadituba oli väga armas, huvitav, lõbus, õpetlik, nauditav, fantastiline viis tänase õhtupooliku sisustamiseks. Kõik osalejad kindlasti nõustuvad. Aitäh!” õpetaja Triinu.