Põhja–Tallinna koolide lauluvõistlus “Siller”

Reedel, 29.märtsil, toimus Põhja–Tallinna koolide lauluvõistlus “Siller”. Meie kooli nägemispuudega osakonna õpilased Paul Art Kahar ja Daniel Vensel võistlesid 11–13.aastaste vanusegrupis. Kokku võttis sellest grupist osa 20 lauljat. Meie laulupoistel läks väga hästi. Välja jagati kolm eripreemiat ja peaauhind. Meie Paul ja Daniel said mõlemad eripreemia, nii et kolmest kaks tulid meile. Esile tõsteti meie laulupoiste head ja selget diktsiooni ja julgust, samuti head fraseerimist.Meie koolist osales ka kõneosakonna õpilane Anna Aarma, kes laulis laulu “Unelind”. Publik võttis Anna soojalt vastu ning tema esitus läks saalisviibijatele südamesse. Imearmsa laulu eest sai Anna ka tänukirja. Žüriis oli neli liiget – Artjom Savitski – tunnustatud laulja ja muusik, Kaarel Orumägi – teada kui Superstaari finalist ja Noorte Muusikaliteatri juht, kaks liiget olid Põhja–Tallinna linnaosa valitsusest.
Oli väga hästi korraldatud üritus ja tore publik, tänud Põhja-Tallinna linnaosa valitsusele! Üritus toimus Pelgulinna Rahvamajas. Ootame aga uusi võimalusi laulmiseks ja muusikategemiseks. Kooli poolt suur tänu ja tunnustus meie laulupoiste eduka juhendamise eest muusikaõpetaja Ene Järvikule ja Anna juhendamise eest muusikaõpetaja Triin Kalale!