Tallinna Heleni Kooli A-osakonna aktus 11.06.2020 koos Viljandi Gümnaasiumiga.

Meid on vähe, me oleme erilised ning meil oli suur au, et meie aktusel osales Haridus- ja teadusminister Mailis Reps! Tänane aktus oli hea näide suurest ja Eesti-ülesest koostööst. Tallinna Heleni Koolis oli 2 lõpetajat ja Viljandi Gümnaasiumil 1 lõpetaja. Väga oluline on see, et kurdid õpilased saavad õppida oma keeles – Eesti viipekeeles ning oluline on see, et on tagatud erinevad õppevormid alusharidusest kuni gümnaasiumuni ja sealt edasi ka ülikooli. Kindlasti on tänane minister Mailis Reps teinud väga head tööd, et seista erivajadustega laste ning õpilaste eest ja selle tunnustuse me talle ka täna üle andsime. Siiras tänu õpetajatele, tugipersonalile ja kolleegidele ning õppijate peredele, sest vaid koostöös saame teha parima. Usun, et see aktus on väärt tiitlit “Aasta koostööprojekt 2020”! Aitäh Mailis Reps! Aitäh Ülle Matsin! Aitäh kogu Heleni Koolipere!