Tallinna Heleni Kooli B-osakonna lõpuaktus 10.06.2020

Väga südamlik ja nii õpilasi kui ka kooli personali tunnustav aktus. Suur tänu Põhja-Tallinna linnaosa vanemale Peeter Järvelaid`ile, et saime koos tunnustada meie kooli tublisid õpetajaid ja personali. Aitäh Tiit Terik – Tallinna Linnavolikogu esimees, et edastasid meie lõpetajatele parimad õnnesoovid! Samuti tahan tänada peaminister Jüri Ratast, et avaldasid tunnustust kogu kooliperele kriisiperioodil hakkama saamise eest! Eraldi kiitus meie muusikaõpetaja Enele, kes pani kokku võrratu kontserdikava! Samuti veelkord suur tänu kogu kooli personalile, et aktus õnnetus ning saal sai lilleliselt kaunis! Tänud ja edu meie lõpetajatele ning teie peredele! Ja kindlasti on oluline see, et õppeaasta märkimisväärse teo karika sai endale kooli KiVa tiim, kes korraldas väga hea ja õpetliku õppefilmide konkursi!