Tallinna Heleni Kooli õpilased tähistasid kooli sünnipäeva hariva bussisõiduga

Tallinna Heleni Kooli õpilased ja õpetajad käisid kooli sünnipäeva puhul täna sõitmas kahekordsete Hop-On Hop-Off bussidega. Sõit  algas City Touri bussidega kooli juurest Ehte tänavalt. Edasi liiguti – Toompea (Pikk Hermann), Balti jaam – Paks Margareta – Tuukri tn – Koidula tn (Kadriorg) – Kose tee – (eramajad) Lükati tee (Pirita jõeorg) – Botaanikaaed – Teletorn – Metsa kalmistu – Pirita klooster – Russalka – Narva mnt – Balti jaam- Stroomi rand. Põnevaks tegi selle sõidu veel asjaolu, et klappidest sai kuulata vastavat infot vaatamisväärsuste kohta, mis tegi Tallinna linna avastamise huvitavamaks kooli pimedate õpilaste jaoks. Kurtide õpilaste jaoks sai viipekeeletõlk ise klappidest infot kuulata ning siis andis kuuldu viipekeeles edasi õpilastele.

Vahva bussisõit lõppes toreda piknikuga Stroomi rannapargis.

Heleni Kooli lasteaed pidas oma pikniku kooli hoovis.

Laulsime enne sööma hakkamist Heleni Koolile ja tänastele sünnipäevalastele sünnipäeva laulu.

Rohkem pilte leiate siit!