dets. 14

Tallinna Heleni Koolis toimus meeleolukas jõululaat

Jõulukuul on meie koolis traditsioon korraldada omavalmistatud toodete müügiks jõululaat. Iga aastaga muutub laat aina populaarsemaks ning suurenenud on nii müüjate kui ka ostlejate arv. Müügiks pakuti nii omavalmistatud soolaseid ja magusaid suupisteid, kui ka käsitööna valminud ehteid, helkureid, keraamikat, jõulukaarte ning kõikvõimalikke muid käsitöö esemeid. Müügitulu läheb iga klassi õpilaste unistuste täitmiseks ja selleks on erinevad ekskursioonid või laagrid ning muud vaba aja sisustamise tegevused.

Jõululaada avasid külalised Muusikakeskkoolist kauni kontserdiga, milles peamiselt kõlasid viiulipalad. Ostlemise ajal sai nautida spordisaalis Rullest esinejate põnevaid etteasteid ning kõik said enam aimu rulliluuisutamisest. Lisaks töötas kohvik, kus sai kohvi osta, et laadalt ostetud soolaseid ja magusaid tooteid maitsta ning peale kerget einet uuele osturingile minna.

Suured tänud kõigile müüjatele, kes oma kõik tooted valmistasid käsitööna ning tegid meie laada nii mitmekülgselt kauniks! Samuti täname kõiki ostjaid ja kohtumiseni juba järgmise aasta jõululaadal!

Pilte üritusest leiate siit!