Täna külastasid Tallinna Heleni Kooli õpilased Adamson-Ericu muuseumi

Käesoleva aasta algusest on Tallinna Heleni Kooli õpilased saanud väga hea võimaluse osaleda erinevate Eesti Kunstimuuseumide filiaalide tasuta haridusprogrammides. Lisaks muuseumides pakutavatele haridusprogrammidele igas muuseumis, on läbi Niguliste Muuseumi heategevuskampaania kogutud rahasumma 728 eurot võimaldanud tellida Heleni Koolil eritransporti laste muuseumidesse sõidutamiseks.

„Kindlasti on see poolaasta andnud nii õpilastele kui ka õpetajatele väga palju erinevaid võimalusi MÕK õppe korraldamiseks koos Eesti Kunstimuuseumi ja tema filiaalmuuseumidega,“ ütles Tallinna Heleni Kooli direktor Erki Korp. „Loodame, et läbi koostöö on arenenud samuti muuseumide praktilised kogemused erivajadustega õpilastele muuseumi eksponaatide tutvustamisel“, lisas Korp.

Tallinna Heleni Kool tänab hariva ja meeldiva vastuvõtu eest Adamson-Ericu muuseumi haridustöö kuraator Liisi Selga.

Lisainfo:

adamson-eric.ekm.ee