Mine tagasi Lasteaed

Huviringid

Huviringid

Huviringid 2018/19 õppeaastal

 

JK TALLINNA KALEV JALGPALLIRING

Teisipäeviti, kell 16.00 nooremad lapsed; 16.30 vanemad lapsed.

Jalgpallitreeningu eesmärk on tekitada lastes huvi jalgpalli kui sportmängu vastu ning tutvustada neile läbi kergete harjutuste lihtsamaid mänguelemente – palli veeretamine, söötmine ja löömine. Jalgpalliring toimub kord nädalas, kestab 30 minutit. Treeningutel osalemiseks tuleb registreeruda www.vemi.ee. Küsimuste korral pöörduge palun anneli@jkkalev.ee poole.

 

MÄNGULINE LASTEJOOGA

Kolmapäeviti, kell 16.00 – 16.45

Mängime ja laulame, arendame füüsilist vormi ja painduvust. Tantsime ja räägime muinasjutte, lõdvestume ja mediteerime. Joogaõpetaja Krista Sink, krista.sink@gmail.com, mob 5282615. Oled südamest oodatud!

 

KORVPALLITRENN

Neljapäeviti, kell 16.00

Rõõmsas meeleolus õpitakse korvpalli põhielemente Spordiklubi Rim treener, Chris Moori käe all. Korvpall, see on lõbus! Huvi ja küsimuste korral võib kirjutada info@rim.ee.

 

ROBOOTIKARING

Reedete, 16.30

Eesmärk: väikese inseneri start up!

Fookuses on huvi äratamine teaduse ja infotehnoloogia vastu. Tundides õpitakse konstrueerimise ja programmeerimise aluseid ning mõistma, kuidas asjad (nähtused) töötavad.

Praktilised tegevused on lõimitud keeleõpe- (mitte eesti keelt emakeelena rääkivate laste puhul), matemaatilise mängude ja IT valdkonnaga.

Läbivalt tegutsetakse ühisprojektidega luues uusi teadmusi ja rääkides ümbritsevast maailmast.

Rohkem infot huvikooli kohta: http://nutigeen.ee/robootika/ Meie lasteaia kontaktisik: Jevgenia Kleinert, nutigeen@gmail.com  Facebook: Nutigeen- Robootika ring, mob + 372 56 833 320

EstoniaUSA