↑ Tagasi Lasteaed-le

Huviringid 2016/17 õppeaastal

MINU TANTSUSTUUDIO TANTSUTRENN

Esmaspäeviti,  16.15

Showtantsu treeninguid lastele vanuses 3-7 aastat. Meie treeningute eesmärgiks on viia läbi tantsutrenne, kus lastel oleks rõõm käia ning nad saaksid osa võtta meie erinevatest esinemistest, linnalaagritest ning muidugi ka suvelaagritest. Kõige parem on meie tegemistel silma peal hoida meie kodulehel ning facebooki lehel:  www.minutantsukool.eewww.facebook.com/MinuTantsukool

TEADUSRING KOLM PÕRSAKEST

Esmaspäeviti, kell 17.00

Kas Teie teate, miks on taevas sinine? Või mis värvi on peegel?
Kui te tahate, et teie laps hirmutaks teid selliste või veel põnevamate küsimustega, siis pange ta teadusringi! Meie leiame koos vastuse kõigile sellistele küsimustele praktilisel moel. Eelregistreerimine toimub  Kolme Põrsakese kodulehel www.kolmpõrsakest.ee.

JK TALLINNA KALEV JALGPALLIRING

Teisipäeviti, kell 16.00 nooremad lapsed; 16.30 vanemad lapsed

Jalgpallitreeningu eesmärk on tekitada lastes huvi jalgpalli kui sportmängu vastu ning tutvustada neile läbi kergete harjutuste lihtsamaid mänguelemente – palli veeretamine, söötmine ja löömine. Jalgpalliring toimub kord nädalas, kestab 30 minutit. Treeningutel osalemiseks tuleb registreeruda www.vemi.ee. Küsimuste korral pöörduge palun anneli@jkkalev.ee poole.

MÄNGULINE LASTEJOOGA

Kolmapäeviti, kell 16.15

Mängime ja laulame, arendame füüsilist vormi ja painduvust. Tantsime ja räägime muinasjutte, lõdvestume ja mediteerime. Joogaõpetaja Krista Sink, krista.sink@gmail.com, mob 5282615. Oled südamest oodatud!

KORVPALLITRENN (INTERNATIONAL SMILERS)

Neljapäeviti, kell 16.00

Rõõmsas meeleolus õpitakse korvpalli põhielemente treener Chris Moori käe all. Korvpall, see on lõbus! Huvi ja küsimuste korral võib kirjutada international.smiles@gmail.com