Mare Pork koolitas Tallinna Heleni Kooli töötajaid projekti „ÕPSIKE“ raames

 

„Õpetajate ja koolijuhtide professionaalse arengu toetamine“ (2014-2020.1.02.001002.02.15-0002)

„Koolimeeskondade ühine õppimine haridusuuenduste rakendumiseks“

Projekt „ÕPSIKE“

Programmi elluviimist toetavad Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik.

 

 

13.juunil toimus Tallinna Heleni Kooli töötajatele koolitus, mille viis läbi tunnustatud juhtimiskonsultant ja Tallinna Ülikooli psühholoogiaprofessor Mare Pork.

 

Tegemist oli jätkukoolitusega, mille esimene koolituspäev toimus 27.aprillil ning hõlmas erinevaid teemasid nii enesejuhtimise psühholoogiast, kui ka erinevatest teadveloleku seisunditest ning nende seisundite juhtimise võimalustest. Koolituse käigus said kõik osalejad ka koduseks ülesandeks igapäevased enesejuhtimise harjutused, mida tegid kooli töötajad omavahel kokkulepitud paarides ning toimunud jätkukoolitusel arutati ja anti tagasisidet läbitehtud harjutustele. Samuti jagas koolitaja teadmisi uuematest rahvusvahelistest käsitlustest enesejuhtimise valdkonnas.

Koolitaja Mare Pork`i tagasiside koolitusele oli järgmine: „Eilne päev rõõmustas väga! Teadveloleku teema on inimesi kõnetanud ja nii palju oli meeldivaid üllatusi harjutuste tegijatelt. Tõesti palju rõõmu!“. „Tänu ja lugupidamine Heleni kooli õpetajatele!“, lisas Pork.

EstoniaUSA