Mine tagasi Teenused

Raamatukogu

Raamatukogu asub B-korpuse esimesel korrusel (kabinet B102) ja on avatud E-R kell 08.00-16.00.

Eesmärgid:

• Õpilaste lugemisoskuse ja -huvi arendamine
  • Õppekirjanduse laenutamine
  • Kirjanduse, audio-, videomaterjalide ja muude infokandjate säilitamine ja kättesaadavaks tegemine õpilastele ja õpetajatele

Raamatukogu laenutab teavikuid (raamatuid, CD-ROM-i) nii kohal lugemiseks kui ka koju laenutamiseks. Metoodiliste materjalide laenutamine on kooli pedagoogidele.

Raamatukogu eeskirjad:

1. Lugejaks registreeritakse õpilaspileti või ID kaardi alusel ning lugejale avatakse lugejakaart
  2. Lugeja on kohustatud raamatukogu trükiseid hoolikalt hoidma. Kaotatud ja rikutud trükis tuleb asendada samasugusega või maksta 3-kordne väärtus.
  3. Koju ei laenutata teatmeteoseid ja väärtuslikke raamatuid, mis on mõeldud raamatukogus lugemiseks.
  4. Kojulaenutuse tähtajad:
    • õpikud – 1 õppetsükkel või õppeaasta
    • ilukirjandus – 2 nädalat kuni 1 kuu
    • CD, DVD – 2 nädalat
  5. Vajadusel võib taotleda ka tagastamisaja pikendamist.

Õpikute laenutaja meelespea:

1. Õpikute laenutamine toimub raamatukogust vaid õpilaspileti, ID kaardi alusel või õpetaja loal.
  2. Õpikuid ei saa laenutada raamatukogust õpilased, kellel on likvideerimata eelmise õppeaasta võlgnevused.
  3. 1.klassi õpikud laenutab ja tagastab klassiõpetaja.