Minister Liina Kersna andis täna üle eripedagoogika kursuse lõputunnistuse 18 kooli töötajale

Minister Liina Kersna andis täna Tallinna Heleni Koolis üle eripedagoogika kursuse lõputunnistuse 18 kooli töötajale. Lõputunnistused said töötajad koos koolijuhiga, kes oktoobrist kuni aprilli lõpuni osalesid koostöös Tallinna Ülikooliga eripedagoogika kursusel. Meeskonna koostöine õppimine on nüüdisaegsete õppivate organisatsioonide tunnus. Uuringud on näidanud, et kuigi traditsiooniline koolitus kursuste või seminaride vormis võib olla tõhus, on õpetamisele suure mõjuga ka koolimeeskonna liikmete vastastikune õppimine. Sel nädalal tähistab Tallinna Heleni Kool 28. sünnipäeva. Palju õnne!

Kool loodi 1994. aastal kuulmispuudega õpilaste jaoks, 2005. aastal lisandus nägemispuudega õpilaste õpetamine ning 2014. aastal kõnepuudega õpilaste õpetamine.Praegu õpib Tallinna Heleni Koolis 124 õpilast. Kooli juures on ka lasteaed, kus käib 77 last.