Niguliste muuseumis anti üle annetus Tallinna Heleni Kooli lastele

Suur aitäh Eesti Kunstimuuseumile ja Niguliste muuseumile! MÕK – Me Õpime Kõikjal – õpilastel oli huvitav matemaatika tund ja hea kogemus saada teadmisi heategevusest

10. jaanuaril andsid Eesti Kunstimuuseumi peadirektor Sirje Helme ja Niguliste muuseumi direktor Tarmo Saaret Tallinna Heleni Kooli direktorile Erki Korpile ja õpilastele Kerdile ja Oskaril üle heategevusprojekti käigus kogutud annetuse: 792 eurot.Juba mitmendat aastat toimunud projekti eesmärgiks on koguda raha Eesti Kunstimuuseumi kauaaegse koostööpartneri Tallinna Heleni Kooli laste õppetegevuse toetuseks.Jõulude ajal oli Eesti Kunstimuuseumi töötajatel ja Niguliste muuseumi külastajatel võimalus anda oma panus Tallinna Heleni Kooli laste heaks.Samuti saime näha kaunist jõulupuud ning nägime ettevalmistusi, mida on vaja teha, enne Niguliste muuseumi uuendusprojekti elluviimist.Niguliste renoveerimistööd hõlmavad klaaslifti ehitust, mis läbi nelja korruse viib kirikutornis olevale vaateplatvormile. Praegu puuluukidega suletud aknad avatakse ja sealt avaneb igast küljest vaade Tallinna vanalinnale.Loodame juba varsti minna meie kooli õpilastega neid uhkeid uuendusi vaatama. Uute kohtumisteni!

Lisainfo: