„Spordiminuti“ väljakutse

Täna toimus ülelinnaline spordihommik ning koolidele ja lasteaedadele mõeldud „Spordiminuti“ väljakutse.

Iga klassi õpilastel tuli teha minuti jooksul üheskoos üks meelepärane harjutus. Meie koolist osalesid väljakutses kõneosakonna klassid väga erinevate harjutustega. 7C ja 2C põrgatasid korvpalli, 10C hoidis „planku“, 8C tegi minuti jagu kükke, 9C kõhulihaseid, 5C käteplaksuga harki-kokku hüppeid ning 1C tiirutas hüpitsat.

Kõigi klasside vahel, kes väljakutses osalesid ning korraldajale oma foto saatsid, loositakse neljale klassile välja tasuta pääse Tallinna jäähalli. Priipääse uisutama kehtib kogu klassile

Spordihommikut korraldab Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet koostöös Tallinna Haridusametiga.