Kontakt

Kirjuta meile!

Email: info@helen.edu.ee

Aadress:

Ehte 7
10311 Tallinn

Telefon: 6055490

Valvelaud: 5332 6578

e-post info@helen.edu.ee

Registrikood: 75017389

Direktori vastuvõtuajad: Teisipäev kell 13.00 – 17.00. Vastuvõtule registreerimine tel 5096799.

 

Erki Korp, direktor             Erki.Korp@helen.edu.ee   tel. 5096799

Klaarika Hiis-Hommuk, õppealajuhataja – kool     Klaarika.Hiis-Hommuk@helen.edu.ee  tel: 58600737

Katre Paenurm, õppealajuhataja – lasteaed       Katre.Paenurm@helen.edu.ee  tel: 5207847

Ilona Tamsalu, haridustehnoloog (IT)      Ilona.Tamsalu@helen.edu.ee   tel:5011656

Silja Kreegimäe, huvijuht         Silja.Kreegimae@helen.edu.ee,  tel: 53607007

Inna Kannike, majandusjuhataja       Inna.Kannike@helen.edu.ee, tel. 5282447

Liina Urb, eripedagoog ja HEV koordinaator              Liina.Urb@helen.edu.ee

Liina Leomar, sotsiaalpedagoog (õpilaskodu, pikapäevarühmad) liina.leomar@helen.edu.ee

Marju Vaga, personali- ja finantsjuht        marju.vaga@helen.edu.ee

 

Lisainfo liikumispuudega inimestele


Vaata Tallinna Heleni Kooli asukoht suurelt kaardilt

Veebilehte haldab:

Ilona Tamsalu
Haridustehnoloog
Kabinet C29
605 5490
Ilona.Tamsalu@helen.edu.ee

EstoniaUSA