Mine tagasi Lasteaed

Huviringid

Huviringid

Huviringid selllel õppeaastal

Huviringide tutvustus:

JK TALLINNA KALEV JALGPALLIRING

Jalgpallitreeningu eesmärk on tekitada lastes huvi jalgpalli kui sportmängu vastu ning tutvustada neile läbi kergete harjutuste lihtsamaid mänguelemente – palli veeretamine, söötmine ja löömine. Jalgpalliring toimub kord nädalas, kestab 30 minutit. Treeningutel osalemiseks tuleb registreeruda www.vemi.ee. Küsimuste korral pöörduge palun anneli@jkkalev.ee poole.

 MÄNGULINE LASTEJOOGA

Mängime ja laulame, arendame füüsilist vormi ja painduvust. Tantsime ja räägime muinasjutte, lõdvestume ja mediteerime. Joogaõpetaja Krista Sink, krista.sink@gmail.com, mob 5282615. Oled südamest oodatud!

 KORVPALLITRENN

Rõõmsas meeleolus õpitakse korvpalli põhielemente Spordiklubi Rim treener, Chris Moori käe all. Korvpall, see on lõbus! Huvi ja küsimuste korral võib kirjutada info@rim.ee.

 ROBOOTIKARING

Eesmärk: väikese inseneri start up!

Fookuses on huvi äratamine teaduse ja infotehnoloogia vastu. Tundides õpitakse konstrueerimise ja programmeerimise aluseid ning mõistma, kuidas asjad (nähtused) töötavad.

Praktilised tegevused on lõimitud keeleõpe- (mitte eesti keelt emakeelena rääkivate laste puhul), matemaatilise mängude ja IT valdkonnaga.

Läbivalt tegutsetakse ühisprojektidega luues uusi teadmusi ja rääkides ümbritsevast maailmast.

Rohkem infot huvikooli kohta: http://nutigeen.ee/robootika/ Meie lasteaia kontaktisik: Jevgenia Kleinert, nutigeen@gmail.com  Facebook: Nutigeen- Robootika ring, mob + 372 56 833 320

EstoniaUSA