19. novembril Gustav Adolfi Gümnaasiumis

19.11.2019 sai jätku Heleni Kooli koostöö Gustav Adolfi Gümnaasiumiga. Heleni Kooli 1.c ja 1.- 6.a õpilased ja õpetajad said võimaluse osaleda ühes tunnis ja näha kuidas õpivad teistsuguse kooli õpilased. Oli äratundmisi ja sarnasusi, aga ka palju erinevusi. 3.a klassi õpilased koos õpetaja Reet Ristjaniga jõudsid aga ka neid võõrustanud 4. klassi õpilastele õpetada selgeks oma lemmikmängu „Elevant“.

Järgmise tunni veetsid lapsed asjalike IT õpilaste ja põnevate robotite seltsis. Oma käega katsuda ja mängida said nad erinevate vahenditega Ozobottidest kuni virtuaalreaalsuseni.  See tund möödus küll liiga kiiresti.

Aitäh Kadri Pajole, meiega tegelenud IT õpilastele ning õpetajatele ja õpilastele kes meid lahkelt oma tundi lubasid!