Kunstnik Helina Tilk külastas Tallinna Heleni Kooli ja tegi nägemispuudega lastega kunstitunni teemal „Sügis“

Keraamik ja kunstnik Helina Tilk otsustas toetada oma kiirete tegemiste vahel Tallinna Heleni Kooli õpilaste osalemist erinevate kunstitehnikatega õppetundides.

Tänaseks teemaks oli nägemispuudega õpilastel käsitsi papp-paberile kanda kipsiga segatud värve vastavalt nende tunnetusele ja tuginedes põgusale õpetaja suunamisele.

Lisaks värvidele andis inspiratsiooni sügis oma langenud lehtede ning värvidega, samuti lõhnadega – näiteks männiokka lõhn.

Kunstitunnis mängis taustaks muusika, mis aitas lastel mõnusas keskkonnas tegeleda oma loominguga.

Valminud tööd on väga huvitavad ning kenad ja leiavad koha Heleni Koolis näitusel.

Koostöö Helina Tilgaga jätkub ning järgmine teema on „Talv“, siis „Kevad“ ja lõpuks „Suvi“.

Pilte leiate siit.

Suur-suur aitäh Helina Tilk!

www.helinatilk.com