Laste joonistuskonkurss

Tallinna Heleni Kool 25 raames toimus lastele joonistuskonkurss ning parimate joonistajate töödest valmis “Minu Mark” raames postmark, mille said auhinnaks tublid joonistajad: Ragnar, 4.aastane, Katie Rose, 6.aastane, Maian, 3.klass, Anastasija, 6.klass, Sandra, 4.klass, Camilla, 8.klass kooli poolt . Eriauhinna, kommikarbi “Maiuspala” sai Daniel, 4.klass, Karamelle OÜ poolt. Eriauhinna, kunstiraamatu “Mina, Milda ja Meister Michael”, sai Kevin, 4.klass, Eesti Kunstimuuseumi ja Niguliste Muuseumi poolt. Originaalse joonistuse “Direktor koeraga” eest sai Henry auhinnaks ühisfoto Eesti Vabariigi Presidendiga. Pea 70 joonistuse hulgast parimad joonistused aitasid välja valida Erki Holmberg ja Pille Barnabas Vabariigi Presidendi Kantseleist, Niguliste Muuseumi direktor Tarmo Saaret, magusaettevõtte Karamelle OÜ omanik Vello Koosma ning koolidirektor. Aitäh kõigile osalejatele!