Päkapikuküla kauneim maja

3.detsembril avati lühikeseks ajaks Tallinna Heleni Koolis Päkapikuküla. Selles külas oli igal Heleni Kooli klassil ja rühmal oma maja, sh Sitsi lasteaia kahel rühmal, kes käesoleval aastal meie majas toimetavad.  Majad annetas meile firma Kodupaber AS ja päkapikumajadele omase kujunduse tegid lapsed ning õpilased koos oma õpetajatega. Vahva kujundusega maju oli külas kokku 21.  Kõigil Päkapikuküla külalistel oli võimalus valida oma lemmik. Kokku andis oma hääle 250 inimest ja rõõm on teatada, et ilma häälteta ei jäänud ükski maja. Päkapikuküla kõige kaunimaks hinnati publikuhääletuse tulemustena maja nr 16, mille meisterdasid Sitsi lasteaia Päevalille rühma lapsed ja õpetajad. Palju õnne!

Tänaseks päevaks on Päkapikuküla suletud, kuid majakesedelavad oma elu edasi Heleni Kooli lasteaiarühmades. Kooliõpilaste meisterdatudmajakesed aga annetatakse heade naabrite lasteaed Päikene rühmadele.