Meie kooli külastas Eesti Vabariigi President Kersti Kaljulaid

14. mail külastas meie kooli Eesti Vabariigi President Kersti Kaljulaid, kes ütles külaskäigu järel nii: “Külastasin täna toredate laste ja õpetajatega Tallinna Heleni Kooli, kus on lasteaed ja kool kuulmis-, nägemis- ja kõnepuuetega lastele. Tallinna Heleni Kool on sõbralik ja rõõmus kool ja mul oli väga vahva sealsete laste ja õpetajatega suhelda. Erivajadustega lapse tulevik sõltub ühelt poolt kodust ja teiselt poolt teenuste kättesaadavusest. Mul oli hea meel näha, et Tallinna Heleni Kool on tõeliseks toeks seal õppivatele lastele ja nende vanematele. Soovin kooli tublile meeskonnale jõudu ja jaksu edaspidiseks!” Rõõmus lasteaia- ja koolipere ütles selle ääretult meeldiva külaskäigu järel “SUUR AITÄH!”