Õpetajate päev

Õpetajate päeval toimub alati palju huvitavat ning päev on täis põnevaid kohtumisi ja saab koos kolleegidega maiustada. Taaskord suur tänu – Karamelle Šokolaadipood – rikkaliku magusa valiku eest! Soolaste kringlite eest aitäh Põhja-Tallinna Valitsus! Siiras üllatus oli näha meie majas sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo koos Kristel Kranichiga, kes tõid meile meepurgi. Hea oli ministriga vestelda meie kooli ja lasteaia laste erivajaduste teemadel ning sain tutvustada ka kooli ja lasteaia uut ehitusprojekti.Riigikogu liige Raimond Kaljulaid koos oma kolleegiga tuli meie õpetajaid tervitama, tuues kingiks pastapliiatsid. Kooliperele tegi meie kooli psühhoog Annika Metsar loengu suhtlemisnippide teemal, millele järgnes kooli ja siis lasteaia töötajate kohvilaud.Kuna on Tallinna Heleni Kooli juubeliaasta, siis kogu kooli ja lasteaia personal sai endale Heleni Kool 30 riidest koti.Foto “Õpetaja sada palet” on oktoobri ajakirjast Täheke.Fotod: Erki Korp, Kristel Kranich, Signe Riisalo.