Põhja-Tallinna lasteaedade spordipäev

Sõle spordikeskuses toimus 18. aprillil Põhja-Tallinna lasteaedade ühine spordipäev, EV 100 SPORDIPÄEV, mida korraldasid Põhja-Tallinna Valitsus,  Põhja-Tallinna Jalgpalliklubi Volta, Põhja-Tallinna Noortekeskus, Tallinna Lasteaed Mudila ja Lasteaed Päikene. Sellega alustati uut traditsiooni ja loodame, et igal aastal avaneb lasteaedade vanemate laste rühmadel võimalus näidata oma sportlikku vormi.

Heleni Kooli lasteaeda esindasid Mürakarude rühma lapsed. Vahvad jalgpallielementidega võistlused sisustasid terve hommikupooliku. Elevust ja rõõmu valmistas elusuuruses Jeti, kes ürituse lõpus kõigile lastele jäätist jagas.

Eesti Vabariigi sajanda sünniaasta tähistamiseks moodustati kõikidest osalenud lasteaiameeskondadest spordihalli “EV 100“, mille salvestas põnevust tekitanud droon. Loodame peagi neid pilte näha. Heleni Kooli lasteaia meeskond on „E“ tähe keskel. Otsi meid üles!