Tallinna Jaani koguduse õpetaja Jaan Tammsalu jõulujutlus koolis

Mõnusate jutluste saatel sai sisse juhatatud saabuvad Jõulud ja koolivaheaeg.Juba 15. aastat on Tallinna Heleni Koolis jõulupühade ajal käinud külas Tallinna Jaani koguduse õpetaja Jaan Tammsalu. Seekord toimus kaks jutlust, üks pimedate osakonna õpilastele ja teine kõneosakonna õpilastele.Muusikaõpetaja Ene Järviku juhendamisel toimus pimedate õpilaste väike jõulukontsert.Jaan Tammsalu rääkis elulistel teemadel, millest käis mitmeidki kordi läbi sõna “rahu”. Kindlasti on see mitmeti mõistetav sõna ning eriti viimasel ajal seostatav sõjaga Ukrainas. Samuti rääkis õpetaja Jaan oma lapsepõlvest, kohustuslikust armeeteenistusest, mis viis ta teenima Lvovi ning kuidas muutus tema ehitaja töö ühel hetkel vaimuliku tööks. Oli taas põnev ja südamlik kohtumine.

Aitäh! Rahulikku Jõuluaega!