Tunnustame ja täname meie kooli ja lasteaia kõige olulisemaid toetajaid ning koostööpartnereid Tallinna linnapea poolt allkirjastatud tänukirjaga.

Õppeaasta lõppedes on saanud traditsiooniks, et tunnustame ja täname meie kooli ja lasteaia kõige olulisemaid toetajaid ning koostööpartnereid Tallinna linnapea poolt allkirjastatud tänukirjaga. Lõppenud õppeaasta suurtoetaja on Vello Koosma ja Karamelle OÜ, kelle poolt on alati kommid, šokolaadid, sefiirid ja muu magus meie inimesi rõõmustamas. Loomulikult on Vello Koosma meid toetanud juba aastaid ning kogu meie kooli- ja lasteaiapere on väga tänulik selle eest! Muuseumielu on osa meie koolielust ja siinkohal on meil pikaajaline ja sisukas koostöö ning ka toetus nii Niguliste muuseumi – Tarmo Saareti, kui ka Eesti Kunstimuuseumi – Sirje Helme poolt. Siiras tänu! Ootame põnevusega Niguliste muuseumi vaatetorni ja lifti valmimist – on, mida oodata ja vaadata! Sügisel avatakse Niguliste kirikutornis vaateplatvorm, kuhu külastajad saavad sõita klaasliftiga. Vaade, mis 45 meetri kõrgusel asuvale platvormile jõudes avaneb, saab olema ainulaadne – nii lähedalt ei ole mujalt vanalinna ja raekoda kõrgustest võimalik vaadata.Väike kool ja lasteaed – armas on see, et JK Taverni OÜ ja Jaanus Karu on suutnud ja tahtnud meid väga hästi toitlustada! Aitäh!Meie tegemisi ja uudiseid on alati aidanud Tallinna kodulehel kajastada Pirgit Pedaja Tallinna Haridusameti kommunikatsiooni peaspetsialistina – veelkord suur aitäh!Samuti tänan südamest meie kõiki teisi koostööpartnereid ja toetajaid, samuti lapsevanemaid ning kogu lasteaia ja kooli personali!

Suur ja südamlik tänu!